Kurzy

V čem tě mohu provést

Umění intuice

Znáš také tu situaci, že se rozhodneš špatně, protože ignoruješ intuici? Často cítíme, že máme něco udělat jinak, ale hlava nám to okecá a vymluví. Intuice je náš kompas. Dostat se k ní je pro mnoho lidí výzva. Nemusí to tak být. V tomto kurzu se naučíme, jak se k intuici dostat a trvale si s ní udržet spojení. Abychom mohli nalézt i své poslání.

Právě za akční cenu!

Mistr energie

Jak moc tě ovlivňuje tvé okolí? Vyskytuješ se v prostředí, které ti energii vysává? Tento kurz je vytvořen se záměrem pomoci citlivým lidem v kontrole své energie. Čím dále více lidí se řadí dokonce mezi empaty. Kromě fyzického těla máme ještě tělo energetické – které je naší první úrovní „obrany“ proti energetickým útokům. Je proto nesmírně důležité se o energii začít starat.

Můžeš se přidat

Duchovní průvodci

Duchovní průvodci jsou benevolentní duše, které se zavázaly nám nějakým způsobem v našem životě pomáhat. V současné době mnoho lidí jejich přítomnost cítí a chtějí je poznat blíže. Tato spolupráce poté může být prospěšná pro obě strany, protože všichni účastníci se skrze komunikaci učí. Na cestě vlastního duchovního rozvoje se člověk s těmito nápomocnými dušemi dříve či později setká. Tento kurz tě naučí, jak s nimi bezpečně komunikovat.

Cesta duše

Chceš žít život podle sebe a ne ostatních? Vydej se se mnou na cestu objevení tvé ztracené síly skrze poznání svého vnitřního dítěte. Jako děti moc dobře víme, kdo jsme a co jsme sem přišli dělat. Okolním vlivem se tato znalost později zahaluje. Dobrá zpráva je, že existují postupy, které vás k živoucí radosti opět mohou dostat. V tomto kurzu půjdeme do praxe a začneme je postupně odkrývat. 

Sebejistota ve spiritualitě

Máš špatné zkušenosti se spiritualitou? Bojíš se a raději nechceš chodit ani spát? Vím, co to je si zažít spánkové paralýzy i nevyžádané návštěvy. Odhoď svůj strach, pochop tento svět a začni se v něm rozkoukávat s novým sebevědomím. Ve strachu žít nelze - uchop nepříjemné zážitky pro svůj prospěch a odraz se od nich. V kurzu tě tímto procesem provedu a odměnou ti bude klidný spánek a pocit bezpečí. 

Můžeš se přidat.

Rich Spirit

Ve spiritualitě se setkáš ohledně hojnosti s mnoha mýty. Také ještě věříš těmto výrokům? „Za své dary si nemohu nechat platit.“, „Není možné být bohatý a spirituální zároveň.“, „Bohatí lidé nejsou poctiví.“ Pro moderního člověka však již neplatí, že jediná cesta, kterou je možné se spirituálně rozvíjet či dokonce dosáhnout osvícení, je cesta odříkání. Spiritualita a materiální hojnost se nevylučují. Naopak se krásně doplňují.

Přidej se! Začínáme na podzim.

Kalibrace duše