Brány kurzu se uzavírají za

Duchovní průvodci

Nauč se spirituální komunikaci

Využij pomoc svých rádců

Duchovní průvodci jsou benevolentní duše, které se zavázaly nám v našem životě pomáhat.

V současné době mnoho lidí jejich přítomnost cítí a chtějí je poznat blíže. Je zcela v možnostech nás všech toto spojení objevit a prohlubovat.

Na cestě vlastního duchovního rozvoje se člověk s těmito nápomocnými dušemi dříve či později setká.

Chceš objevit spojení se svými průvodci?

Dostávat informace ze spirituálního světa je možné i pro tebe

Chceš život prožít naplno

 • Cítíš touhu po hlubším spojení a propojení se se svými rádci?
 • Cítíš, že tě něco přesahuje a ke spiritualitě máš blízko?
 • Chceš spiritualitu zakomponovat do svého běžného života - aby vedení průvodců a vesmíru bylo tvou denní realitou?
 • Vnímáš, že spirituální svět tě již kontaktuje, ale potřebuješ se v tom zorientovat?
 • Chceš si ujasnit to, jaké máš dary a jak je můžeš používat pro svůj život?
 • Cítíš, že tvé poslání má kořeny ve spiritualitě - a v srdci víš, že to jednou můžeš přinést nejen pro sebe ale i pro ostatní?

Provedu tě krok za krokem k poznání svých průvodců a tvého spojení s nimi.

Když se spojujeme s duchovními průvodci, děláme velký krok pro svou duši.

Jaké by to bylo již vždy vědět, kam si jít pro radu? Naši duchovní průvodci mají potřebný nadhled k tomu, aby nás směrovali po cestě naší duše.

Ať objevíme své pravé poslání krůček po krůčku. 

Když jednáme v souladu se svou duší, cítíme trvalé štěstí a naplnění. Takové spojení ti již nikdo nevezme a vydrží ti celý život. 

Ráda ti budu na této cestě průvodkyní

Připravila jsem pro tebe kurz, kde ti pomůžu se se svými duchovními průvodci propojit.

Reference

Krásný kurz, který mě hodně naučil. Největší prozření bylo hned na začátku, moc jsem se těšila, že budu mít za 3 měsíce hotovo a vše budu umět hned na poprvé. Ale jak začala praktická cvičení - přestala jsem pospíchat a užívala si to. Nakonec mi bylo i líto, že mám kurz hotový. Rozhodně se budu nadále tímto směrem rozvíjet. A proč jsem si kurz od Jany vyhledala? Bylo to pro časté spánkové paralýzy, které mě již od základních praktických cvičeních neobtěžují. Objevila jsem to krásné kouzlo astrální cestování, přestala jsem se bát, nastavila jsem si svoje hranice pro komunikace a to nejen v reálném světě. Jani moc děkuji, že jsi své sebrané zkušenosti dala dohromady pro nás, kteří tu cestu teprve hledáme.
Jana H.
Bylo to skvělé, hodně mi nejspíš pomohlo, že jsem neměla žádná očekávání a že jsem cvičení dělala tak dlouho, jak jsem sama cítila, že je potřebuji dělat, třeba déle o týden než paní Jana doporučovala. Je důležité poslouchat svoje pocity, protože moje první setkání s hlavním průvodcem bylo úchvatné a nezapomenutelné. Spiritualitě se věnuji již několik let a budu i dále, protože je to cesta a cesta je cíl. Děkuji
Silvie V.
Troufám si říct, že mi tento kurz změnil pohled na sebe i na život celkově.. 🙂 Jana je pro mě někdo, komu věřím a cítím, že ví o čem mluví.. 🙂 Určitě tohle není poslední kurz od Jany na který se chystám .. 🙂 Pobavilo mě, že mi trvalo pár let zjistit, že skončením tohoto kurzu je vlastně člověk na začátku své cesty. 🙂 Děkuji Jani a těším se na další cestu s Vaším vedením.. 🙂
Nikola Č.
Moc děkuji Jani za krásný kurz, bylo v něm mnoho důležitých AHA momentů..rozhodně všem, kteří ještě váhají doporučuji 🙂
Ilona M.
Kurz mi otevřel oči je naprosto úžasný, ten kdo váháte zda do toho jít neváhejte. Já určitě pokračují dále 🙂
Iveta F.

Kurz je pro tebe, pokud:

 • Chceš získat kontakt se svými duchovními průvodci.
 • Chceš se naučit postupy, jak s nimi lze spolupracovat trvale a mít tak vždy dobrou radu a vedení po ruce.
 • Cítíš, že tě kontakt s nimi posune dál na tvé spirituální cestě.
 • Chceš si udělat jasno v tom, jaké spirituální smysly u tebe fungují.
 • Chceš si udělat jasno, o svých darech a v tom, jak je můžeš použít pro svůj život.
 • Uvažuješ o tom, že bys tyto dary rozvíjel/a i ve svém poslání.
 • Potřebuješ vedení a vysvětlení praxe.

Duchovní průvodci tu jsou pro tebe, aby tě vedli po cestě tvé duše.

duchovní průvodci

Chceš zjistit, co tvá duše přišla na zem vytvořit a jaké je tvé poslání? Duchovní průvodci ti v tom mohou pomoci. Chceš se dozvědět, jak co nejlépe využít této pomoci?

V kurzu se naučíš:

 • Rozeznat své dary, které tě povedou do tvého životního poslání.
 • Rozvineme tvé spirituální smysly, aby ti komunikace s průvodci šla co nejlépe.
 • Důvěřovat vedení průvodců, aby tě v životě nezastavovaly pochybnosti.
 • Jít si za nimi kdykoliv pro radu či vedení.
 • Jak s nimi spolupracovat dlouhodobě pro tvůj spokojenější život. A vždy tak mít jasno, co v životě chceš a potřebuješ.
 • Posunout vlastní spirituální praxi na vyšší úroveň skrze spolupráci s nehmotným světem.

Duchovní průvodci jsou i mými nedocenitelnými pomocníky.

Na začátku mého spirituálního probuzení to byli právě průvodci, kteří mi hodili záchrané lano. Na přímou komunikaci jsem tenkrát připravená nebyla, ale i tak se jim podařilo ke mně dostat ty správné zprávy, díky kterým jsem začala vést svůj život směrem k životnímu poslání.

Bylo období, kdy jsem s nimi komunikovala denně. Nedají vám jen rady, ale také podporu, kterou člověk často potřebuje, jestliže se v tématech spirituality cítí sám.  

Od té doby uplynulo hodně vody a já si s nimi vytvořila dlouhodobé spojení. To stejné můžu naučit i tebe.

Ráda budu průvodkyní pro tvé spojení se svými duchovními průvodci. 

Jana Mucherl

Spirituální učitelka a mentorka

Pojď do toho se mnou

Jako spirituální učitelka pracuji již dlouho a právě práce s klienty, vedení kurzů a moje osobní spirituálni praxe mě vedly k vytvoření tohoto kurzu.

Je to cesta, kterou jsem si prošla nejen já sama, ale i stovky klientů. Tudíž vím, že funguje.

Setkala jsem se s mnoha lidmi, kteří mají nějaký dar pro spirituální komunikaci, ale neumí jej využít produktivním způsobem.

Nemusíš se mezi ně řadit. Povedu tě k jasnému cíli a budeš vědět, jak dar využít pro sebe nebo v budoucnu třeba i pro ostatní.

Jsi tu správně, jestli chceš pro sebe udělat další krok ve své spiritualitě.

Reference na moji práci

Za tento kurz cítím velikou vděčnost. Nebyl týden, kdy by mě tento pocit minul. Na týdenní vysílání jsem se opravdu těšila, protože každá věta, která v kurzu zazněla, mi do mého života vnášela větší jasnost. Kurz doporučím zejména těm, co jsou zahlceni spirituálními informacemi a mají dojem zmatku, jako jsem to měla před kurzem já. Bavila mě Janina schopnost vyjádřit podstatné v krátkém čase a struktura, kdy jsem cítila permanentní podporu. Z kurzu si odnáším hlavně ukotvení ve své spirituální praxi, a to je za mě úplně nejvíc, co se mi mohlo přihodit! Proto mu přeji, nechť se dostane k dalším lidem, co kráčí směrem k naplněnému šťastnému životu. ❤️
reference
Bohdana Ondrášek
Všem, kteří by snad váhali s absolvováním kursu a nejsou ještě natolik zdatní, že už skutečně ví, že to nepotřebují, nelze než doporučit. Přistoupí-li člověk ke spirituálním cvičením vážně, výsledky se skutečně po nedlouhé době dostaví, sice zprvu možná nepatrné (začíná-li se od píky), nicméně natolik chytlavé, aby se rozhodl v těchto duchovních aktivitách pokračovat už vlastně navěky. Za sebe mohu říci, že hodlám toto vše prohlubovat - a ono se to prohlubuje - a vlastně si užívám i přesah, který to má do "běžného" života. Z toho samozřejmě plyne, že nejde jen jakési "zážitky" při cvičeních - začíná se rovnat, spíše by bylo vhodnější napsat "narovnávat", celý můj život... vztahy, pořádek ve věcech, postoje k sobě samému a tím pádem i k druhým... kdo můžete, běžte do toho! 🙂 
reference
Jan Pšenička
Do kurzu Umění Intuice jsem vstupovala s aspirací se na mé duchovní cestě posunout dál a posílit svou intuici. Jana Vás provede nejen potřebnou praxí, ale vytvoří Vám i prostor si pokládat důležité otázky a hledat na ně odpovědi. Zažila jsem zde mnoho "aha momentů" a díky pravidelným živým Q&A jsem získala odpovědi na mnoho mých všetečných dotazů :).  Díky kurzu jsem dokázala úplně poprvé meditovat přes 30min, mé meditace se prohloubily, taktéž jako samotný zážitek z meditování. Ačkoliv ještě nemám otevřené spirituální smysly, i tak si uvědomuji, jak velký dopad znalosti a zkušenosti získané v tomto kurzu mají na můj život. Chaos v mém nitru se významně utišil, zažívám pocity kontinuální vděčnosti a štěstí i bez zjevné příčiny. Koncept Intuice pro mě byl vždy trochu neuchopitelný, zatím se stále učím naslouchat tomu jemnému hlásku uvnitř mě, ale když se ohlédnu zpětně, začínám si uvědomovat situace, kde jsem se intuicí skutečně v uplynulých týdnech řídila. A tak, je to pro mě ještě dlouhá cesta, ale díky Janě získala jasný směr.
reference
Katka Jarošová
Kurz Umění intuice mi zmenil život a to doslovne. To, že som vďaka nemu opustila strach z nepoznaného a prijala existenciu duchovného sveta, je len zlomok v celej skladačke môjho života. Kurz je natoľko komplexný, že mi pomohol otvoriť oči a nájsť cestu k sebe v podobe sebapoznania a sebaprijatia. Absolvovala som už mnoho kurzov o osobnom rozvoji, skúšala uplatniť mnoho techník, ktoré by ma posunuli vpred za svojimi cieľmi. Nič z toho však nedokázalo to, čo Janin kurz Umění intuice. A Janino osobné vedenie a trpezlivé vysvetlenie všetkého neznámeho, bolo len čerešničkou na torte. Ťažko sa hľadajú slová, ktoré by jednoznačne vyjadrili ako skutočne transformačný môže byť tento kurz, pokiaľ túžite reálne zmeniť svoj život. Pre mňa to bola najlepšia investícia, ktorú som pre seba mohla spraviť. Vracia sa mi v mnohonásobne väčšej podobe, ktorá mi vniesla do života radosť, lásku, vďačnosť, pokoj, trpezlivosť a zmysel bytia. Našla som seba a opäť sa napojila na svoju intuíciu.  Ďakujem zo srdca za tento úžasný projekt, ktorý je jedinečný svojho druhu v rámci Slovenska a Českej Republiky. Už teraz sa veľmi teším na všetky ďalšie Janine kurzy.
reference
Marianna Elgyüttová
Kurz Umění intuice prohloubil vztah který mám sama se sebou. Zavedl mě k vytrvalosti, soustředěnosti i jasnosti v materiálním světě. Díky kurzu mám větší důvěru ke spiritualitě a kvalitnější spojení s jemnohmotným světem. 
reference
Lucie Pěchotová
Do kurzu Umění intuice jsem se přihlásila hlavně proto, abych se dokázala zklidnit ve svém hektickém životě. Abych si uměla dovolit odpočívat a být sama se sebou bez výčitek.. A opravdu v podání Janičky jsem započala cestu sebepoznání, hledání a objevování své duše a sebe sama. Učím se do hloubky prožívat všední okamžiky, radosti života, meditovat, milovat, zastavit a dokonce se i nudit.  Vím, že tato cesta bude pokračovat dál. Hlavní je, že se umím dívat i jinak, než jen očima.  Moc děkuji, Jani, za tento kurz. Je mi velkou lekcí, školou.
reference
Míša Zrníková 
Ahoj Jani, na kurz Umění intuice mě přivedla kamarádka. Jsem za to moc ráda, Je to pro mě složitější téma, avšak velice zajímavé. Chybí nám poslední týden a už teď vím, že si ho pustím celý znovu a budu z toho vnímat zase jiné věci, které jsem doteď neuměla zpracovat. Nicméně mě samotnou tento kurz obohatil o poznání, že se člověk opravdu může zklidnit a věci řešit z jiného úhlu pohledu.... To je pro mě zásadní a dovedlo mě k tomu ukotvení, pranajáma  a meditace, kterou dělám vždy po ránu. Sice někdy v hodně brzkých hodinách, ale i tak si na to opravdu čas nacházím. Děkuji za všechna povídání a informace, které se ke mě dostaly.
reference
Gábina Prokšová
Díky Janičce jsem se naučila jak se každý den uzemňovat a meditovat. A nejen to, díky ní, konečně vím, jak komunikovat se svými duchovními průvodci a žádat je pomoc. Jsem šťastná, že jsem se kurzu Umění intuice zúčastnila a zjistila tak spoustu zajímavých věcí. Děkuji Jani, že jsi mě dostala na mé duchovní cestě zase o kus dál! 
reference
Eva Kruit

Udělej si čas pro sebe a dopřej své duši pozornost. Vrátí ti to tisíckrát.

Nezáleží na tom, jestli:

 • O svých spirituálních průvodcích víš a cítíš je.
 • Slyšíš, vidíš nebo cítíš vzkazy z nehmotného světa.
 • Občas se ti s nimi již daří komunikovat.
 • Nebo jsi s nimi nikdy v kontaktu nebyl/a a o duchovních průvodcích ses dozvěděl/a nedávno.
 • Nebo si myslíš, že žádné spirituální smysly nebo dary nemáš.

Nehledě na tvou startovní pozici, komunikace s duchovními průvodci je pro tebe možná.

Není to jen pro vyvolené.

Každý z nás má právo komunikovat se svými duchovními průvodci, svým vyšším já či vesmírem.

Když toto spojení objevíš, je jednodušší jít po cestě své duše, objevit své poslání a žít zcela naplněný život. Máš to v již v sobě - pouze ti pomohu to vytáhnout na světlo.

Investice do seberozvoje je to nejlepší rozhodnutí, které může člověk udělat.

Naše duše nás vede celý život, začni jí k tomu dávat více příležitostí.

Co tě se mnou čeká:

 • 3 měsíce mého vedení.
 • Každý týden se zveřejní 1 modul, kde budeš mít k dispozici teoretická i praktická videa s potřebnými materiály ke stažení.
 • Kurz začíná 19. 2. 2024 a přístup do něj ti zůstane po dobu 2 let.
 • Vše budeš mít dostupné pod svým účtem jak z počítače tak z mobilu. Přístupy ti před začátkem kurzu přijdou na email.
 • Budu ti držet rámec, ať dosáhneš svých cílů. Pojedeme celá skupinka živě a energie skupiny tě podpoří. Když se některý týden nebudeš moci připojit, nevadí - vše budeš mít dostupné a doženeš to, jakmile budeš mít čas.
 • Čekají tě pravidelná vlákna, kde ti ve videu zodpovím tvé dotazy.
 • Budeš mít přístup do soukromé FB skupiny, kde budou pouze lidé z tohoto kurzu. Tam můžeš čerpat inspiraci a podporu jak ode mě, tak od dalších účastníků. Facebook není však podmínkou účasti, je to pouze bonus. 

A kolik ti to zabere času? Budeš potřebovat mít pro sebe vyhrazených 10-15 minut denně. Poslech teoretických videí zvládneš i u sportu, starání se o děti či domácnost.

Vítej, ráda tě provedu spirituální komunikací.

Začínáme 19. 2. 2024

Co tě během 3 měsíců čeká?

1. Energetická příprava na spirituální komunikaci

 • Připravíme tvou energii co nejlépe pro příjem informací. 
 • Naučím tě, jak si zajistit ideální podmínky pro komunikaci.
 • Vše připravíme k tomu, aby ti chodily pouze nápomocné a pravdivé zprávy.

2. Ladění spirituálních smyslů

 • Rozlišíš si, kde leží tvůj primární dar.
 • Budeš své spirituální smysly trénovat.
 • U každého z nich se naučíš, jak ho využít co nejlépe.

3. Komunikace s duchovními průvodci

 • Naučíš se rozlišovat zdroj informací. Abychom měli v přijaté informace důvěru a mohli se jimi řídit.
 • Vyzkoušíš si přímou i nepřímou komunikaci
 • Vybuduješ si důvěru ke svým průvodcům.
 • Naučíš se, jak s nimi spolupracovat dlouhodobě.

V kurzu jsou pro tebe připraveny BONUSY

duchovní průvodci

Najdi své silové zvíře

BONUS v hodnotě 2 500 Kč

 • Online Masterclass o totemových a silových zvířatech.
 • Teorie a praxe na téma těchto specifických průvodců.
 • Zažiješ si praxi, kde najdeš svoje spojení se silovým zvířetem.
 • Bude se konat 30. dubna 2024. Záznam ti zůstane navždy.

Masterclass, díky které objevíš své silové zvíře a budeš vědět, jak s ním pracovat.


duchovní průvodci

Setkání s duchovními průvodci

BONUS v hodnotě 2 500 Kč

 • Zážitkový seminář pro setkání s duchovními průvodci.
 • Teorie a praxe pro setkávání s těmito nápomocnými dušemi.
 • Zažiješ si praxi, kde dostaneš prostor pro své setkání.
 • Bude se konat 11. března 2024. Záznam ti zůstane navždy.

Zážitkový seminář, kde tě provedu tvým setkáním s průvodci a začátkem tvé spolupráce.


Kalibrace duše

Spirituální smysly - poznej, jaké máš dary

BONUS v hodnotě 1 190 Kč

 • Kurz pro objevení tvých darů.
 • Zmapuješ si své spirituální smysly.
 • Budeš vědět, jaký způsob komunikace je pro tebe nejlepší.

Menší kurz, díky kterému si uděláš jasno ve svých spirituálních smyslech a v tom, jak je můžeš použít.


Kalibrace duše

Jak odvádět duše svépomocí

BONUS v hodnotě 1 490 Kč

 • Webinář, kde se naučíš odvádět duše.
 • Beze strachu poznáš svět duchů.
 • A budeš tyto znalosti moci použít pro sebe a pomoc duším.

Webinář, kde se dozvíš vše o duchách a jejich odvádění svépomocí. Posvítím ti na téma, které zbytečně vyvolává strach.

Chceš si to všechno zažít?

Hodnota kurzu včetně bonusů je 26.180

To ale není cena, kterou ti dnes nabízím.

Teď můžeš mít kurz za:

18500 Kč

Brány kurzu se zavírají za:

Nikdy to není ideální, ale...

Ten pravý čas je teď.

Začít investovat do seberozvoje bude tvým nejlepším rozhodnutím v životě.

portret-zluty

Tohle může být tvoje realita:

 • Budeš si umět jít pro radu. I když se budeš nacházet v emočně náročné situaci.
 • Najedeš na vlnu vedení. Která tě povede ke tvému poslání.
 • Vyjasní se ti tvůj dar. A způsob, kterým jej můžeš použít.
 • Položíš základy vztahu, který trvá věčně. A může tě vzít tak dalece, jak si jen přeješ.

Duchovní průvodci

Online kurz

Začínáme 19. 2. 2024

duchovní průvodci

Součástí kurzu je:

 • 3 měsíce teoretických a praktických videí.
 • Přístup do členské sekce kurzu na 2 roky.
 • Profesionální vedení a podpora zkušené lektorky.
 • Pravidelné otázky a odpovědi po dobu trvání kurzu.

Hodnota kurzu:

26.180 Kč

Nyní za cenu:

18500 Kč

Možnost 3 splátek (po sobě jdoucí měsíce)

Duchovní průvodci & Mentoring

VIP balíček

Online kurz & Mentoring

duchovní průvodci

Součástí VIP balíčku je:

 • Vše co obsahuje Online kurz Duchovní průvodci.
 • VIP mentoring s Janou Mucherl na 3 měsíce za zvýhodněnou cenu.

Chceš se mnou pracovat individuálně a svůj spirituální proces ještě více prohloubit? Každý den můžeme být v kontaktu pomocí textových či hlasových zpráv. Navíc se pravidelně potkáme online a probereme, co zrovna TY potřebuješ.

Zahájit individuální spolupráci v rámci tohoto balíčku můžeš kdykoliv od ledna 2024 do června 2024. 


Hodnota VIP balíčku:

51.180 Kč

Celková cena VIP balíčku:

43500 Kč

Za tuto cenu zbývají 0 místa

Možnost 3 splátek (po sobě jdoucí měsíce)

Otázky & odpovědi

Jak kurz funguje?

Před začátkem kurzu (19. 2. 2024) ti přijdou přístupové údaje a veškeré potřebné informace na email. Každý týden se bude odemykat další modul kurzu a vždy se o tom dozvíš.

Jedu na dovolenou, zvládnu to i tak?

Během tří měsíců se může stát ledacos. Není problém vše dohnat, jak se vrátíš.

Kolik času na kurz potřebuju?

Pro největší možný užitek z kurzu budeš potřebovat 15 minut denně, které budeš mít opravdu jen pro sebe. Teoretická videa si můžeš pouštět u jakékoliv jiné činnosti, klidně i po cestě do práce.

Co když na tebe budu mít dotaz?

Jednou za dva týdny bude vyhlášené vlákno na otázky. Na dotazy odpovím ve videu a jeho záznam ti zůstane k dispozici po celou dobu tvého přístupu do členské sekce.

Nemám Facebook, vadí to?

FB skupina je pouze bonusem pro komunitu, která se nám kurzem vytvoří. Není tedy podmínkou. Veškeré materiály budeš mít přístupné pod svým účtem u mě na webu.

Mám od tebe starší kurz Duchovních průvodců, bude to pro mě nové?

Kurz Duchovní průvodci je zcela nový, ale některé praktiky a cvičení již budeš znát ze staršího kurzu Duchovních průvodců. Tento nový kurz je zaměřen velmi prakticky. Jestli tě tedy láká jít znovu do praxe a potrénovat si spirituální komunikaci, napiš mi na email jana@kalibraceduse.cz . Pro studenty původního kurzu Duchovních průvodců mám nachystanou slevu.